Warning: session_start(): open(/var/cpanel/php/sessions/ea-php56/sess_67fa71e2dc666c70eb67f33391c029bc, O_RDWR) failed: No such file or directory (2) in /home/unidars/public_html/wp-content/plugins/easy-digital-downloads/includes/class-edd-session.php on line 414

Warning: session_start(): Failed to read session data: files (path: /var/cpanel/php/sessions/ea-php56) in /home/unidars/public_html/wp-content/plugins/easy-digital-downloads/includes/class-edd-session.php on line 414
یونی درس | گزارش و ترجمه سیستم توزیعی کوربا (CORBA) – یونی درس
no-img
یونی درس

گزارش و ترجمه سیستم توزیعی کوربا (CORBA) – یونی درس


یونی درس
adsads

ادامه مطلب

ZIP
گزارش و ترجمه سیستم توزیعی کوربا (CORBA)
zip
۱۳۹۶-۰۱-۳۱
410kb
مقاله اصلی بهمراه ترجمه فارسی مقاله در ورد و فایل
رمز : www.unidars.ir
100.000 ریال
100.000 ریال – خرید

گزارش و ترجمه سیستم توزیعی کوربا (CORBA)


ما تحقیق خود را براساس سیستم های مبتنی بر توزیع اساس شیء با در نظر گرفتن ساختار عادی درخواست بروکر در شیء صورت دادیم ، که به عنوان CORBA درنظر گرفته می شود. همانطور که از نام و عنوان آن پیداست، CORBA تنها یک سیستم توزیع شده نمی باشد، بلکه سیستمی است که یک خصوصیت (اصول سیستمی ) را ارائه می دهد. این خصوصیات توسط مدیریت شیء گروهی ( OMG) رسم می شود ، که یک سازمان غیر انتفاعی با بیش از ۸۰۰ عضو را در بر می گیرد، که در درجه اول می توان در صنعت ارائه کرد .

یک هدف مهم در این اصل OMG با توجه به CORBA می باشد که این اصل برای تعریف یک سیستم توزیع شده درنظر گرفته می شود که می تواند غلبه بر بسیاری از مشکلات را با ایجاد قابلیت همکاری برای یکپارچه سازی برنامه های کاربردی شبکه ارائه دهد. مشخصات و خصوصیات CORBA برای اولین بار در ابتدای سال ۱۹۹۰ در دسترس قرار گرفت . در حال حاضر، پیاده سازی CORBA در نسخه ۲٫۴ به طور گسترده ای ارائه می شود ، در حالی که اولین نسخه سیستمی CORBA 3 نیز در دسترس می باشد. مانند بسیاری از سیستم های دیگر که در نتیجه عملکرد گروهی درنظر گرفته می شوند ، CORBA دارای ویژگی های متعدد و امکانات بالایی می باشد .

براساس مشخصات و خصوصیات اصلی – این سیستم از بیش از ۷۰۰ صفحه تشکیل شده و ۱۲۰۰ مورد دیگر برای مشخص کردن خدمات مختلف درنظر گرفته می شود که در بالای هسته ی اصلی ساخته شده است. به طور طبیعی ، هر اجرای CORBA دارای پسوند خاصی می باشد چرا که همیشه مواردی وجود دارد که براساس عملکرد فروشنده ممکن است از دست رود و در مشخصات گنجانده نشود.

CORBA دوباره اجرا می شود که ساخت یک سیستم توزیعی را ارائه می دهد که بصورت ساده ممکن است یک تمرین تا حدودی دشوار درنظر گرفته شود .در صفحه بعد ، ما تمام مواردی که CORBA ارائه کرده است را مورد بحث قرار نمی دهیم، اما در عوض تنها در بخش هایی که به عنوان یک سیستم توزیع شده و ضروری درنظر گرفته می شود تمرکز می کنیم و آن را نسبت به دیگر سیستم های توزیع شده مبتنی بر شیء درنظر می گیریم .

 

  توجه: در این گزارش چندین مقاله در مورد سیستم توزیعی کوربا ترجمه و مورد بررسی قرار گرغته ان ، مقاله های انگلیسی در این پست بصورت رایگان قرارداده شده است،  لطفا برای دریافت مقاله های انگلیسی بروی کلید دانلود رایگان مقاله انگلیسی کلیک کنید.

 ads

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *