Warning: session_start(): open(/var/cpanel/php/sessions/ea-php56/sess_78ebacd5da2f742a26d5dc4394e47403, O_RDWR) failed: No such file or directory (2) in /home/unidars/public_html/wp-content/plugins/easy-digital-downloads/includes/class-edd-session.php on line 414

Warning: session_start(): Failed to read session data: files (path: /var/cpanel/php/sessions/ea-php56) in /home/unidars/public_html/wp-content/plugins/easy-digital-downloads/includes/class-edd-session.php on line 414
یونی درس | سورس تشخیص چهره زمان واقعی در متلب – یونی درس
no-img
یونی درس

سورس تشخیص چهره زمان واقعی در متلب – یونی درس


یونی درس
adsads

ادامه مطلب

ZIP
سورس تشخیص چهره زمان واقعی در متلب
zip
۱۳۹۵-۱۱-۲۲
2000 تومان
رمز : unidars.ir یا unidars.com

سورس تشخیص چهره زمان واقعی در متلب


سیستم شناسایی چهره یک سیستم بیومتریک است که با استفاده از روشهای هوشمند اتوماتیک، هویت یک انسان را بر اساس ویژگیهای فیزیولوژیکی تشخیص و یا تایید می‌نماید. در حالت عمومی یک سیستم بیومتریک از ویژگیهای فیزیولوژی مانند اثر انگشت، عنبیه چشم، چهره، اثر کف دست و یا ویژگیهای رفتاری مانند صدا و دست خط به منظور شناسایی استفاده می‌نماید. بازشناسی هویت افراد با استفاده از تصاویر چهره در مقایسه با سایر مولفه‌های بیومتریکی دارای مزیت عدم نیاز به همکاری فرد است که آنرا در کاربردهای امنیتی و همچنین تعاملات انسان و کامپیوتر متمایز می‌کند.

فناوری بازشناسی چهره یکی از معدود روشهای بیومتریک می‌باشد که با دارا بودن مزایای دقت بالا و سطح پایین دخالت فرد، در مواردی مانند امنیت اطلاعات، اجرا و نظارت بر قانون، کنترل تردد و ثبت تردد در سیستم‌های حضور و غیاب مورد استفاده قرارمی‌گیرد. به همین دلیل این فناوری درطی بیست سال گذشته در عرصه‌های صنعتی و علمی مورد توجه قرار گرفته‌است.

پروژه متلب زیر ، سورس یک تشخیص چهره زمان واقعی در متلب می باشد . این سیستم با استفاده از الگوریتم های PCA   و الگوریتم ویولا جونز انجام شده است .

۱۰۰.۰۰۰ ریال – خریدموضوعات :
تشخیص چهره
ads

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *