Warning: session_start(): open(/var/cpanel/php/sessions/ea-php56/sess_314cdbf875151f1eaa9058f9e93a25a3, O_RDWR) failed: No such file or directory (2) in /home/unidars/public_html/wp-content/plugins/easy-digital-downloads/includes/class-edd-session.php on line 414

Warning: session_start(): Failed to read session data: files (path: /var/cpanel/php/sessions/ea-php56) in /home/unidars/public_html/wp-content/plugins/easy-digital-downloads/includes/class-edd-session.php on line 414
یونی درس | ترجمه فارسی مقاله الگوریتم های موازی برای تشخیص لبه در یک تصویر – یونی درس
no-img
یونی درس

ترجمه فارسی مقاله الگوریتم های موازی برای تشخیص لبه در یک تصویر – یونی درس


یونی درس
adsads

ادامه مطلب

ZIP
ترجمه فارسی مقاله الگوریتم های موازی برای تشخیص لبه در یک تصویر
امتیاز 3.00 ( 1 رای )
zip
۱۳۹۶-۰۱-۲۸
910kb
مقاله اصلی بهمراه ترجمه فارسی مقاله در ورد و فایل pdf
رمز : www.unidars.ir
100.000 ریال
100.000 ریال – خرید

ترجمه فارسی مقاله الگوریتم های موازی برای تشخیص لبه در یک تصویر


Parallel algorithms for Edge detection in an Image

معرفی :

آشکار سازی لبه های معمولی نیاز به زمان قابل توجهی از زمان برای تشخیص لبه تصویر دارد . برای کاهش زمان محاسباتی از یک الگوریتم لبه موازی برای کاهش زمان محاسبه لبه استفاده می شود . برای تشخیص لبه با روش های سوبل ، رابرت و پرویت ومشتقات مرتبه اول با استفاده از معماری موازی SIMD – SM انجام می شود.

  کار پیشنهادی :

آشکار سازی لبه سنتی به علت تعداد زیادی از ضرب و جمع و عملیات برای پیدا کردن شیب از تصوبر انجام می شود و باعث می شود محاسبات وقت گیر تر و گران تر باشد . از این رو برای کاربرد های واقعی مناسب نیست ، در این روش از معماری SIMD SM استفاده می شود .

SIMD SM یک رویکرد موازی است که در این مقاله با استفاده از ٍEREW ارائه شده است . ماسک ، تصویر ، زیر پنجره را در حافظه مشترک خود نگهداری می کند . الگوریتم نیاز K * K  پردازنده برای اجرای موازی نیاز دارد . هر پردازنده (Pi) ارزش شدت از زیر پنجره را بطور همزمان از SW می خواند از این عمل خواندن منحصر به فرد است .

عملیات پیچیدگی در حافظه محلی هر پردازنده انجام می شود . هنگامی که عملیات پردازنده (p) تکمیل شده ، نتیجه بدست  آمده و به طور همزمان به SM فرستاده می شود که با استفاده از عمل نوشتن منحصر به فرد انجام می شود .

 ads

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *